Летюче щастя

Поділитися в:

FacebookTwitterGoogleVkontakteTumblrPinterestOdnoklassnikiEmail this page


Летюче щастя

Існує щось неймовірно магічне у гелієвих повітряних кульках! Якщо ви придбаєте собі таку потіху, то веселий настрій буде супроводжувати вас, куди б ви на направлялись! Усі прекрасно знають, що, якщо відпустити стрічку, яка тримає таку кульку поруч із вами, то вона відлетить далеко-далеко, аж поки ви не зможете бачити її більше. Якщо ви ніколи не замислювалися, чому вона летить геть, то читайте далі. У цій статті ви зможете дізнатися все про гелієві кульки!

Більшість із нас відчувають себе комфортно зі спогадами про те, коли плаваєш у воді.

Справді, люди плаваючи у воді відчувають себе так, ніби знаходяться безпосередньо у якісь стиснутій капсулі. Причиною, чому речі плавають у воді, є повітря, так що давайте почнемо з розуміння флотації води.

Уявимо, що ви взяти пластикову пляшку місткістю (приблизно) 1 літр, закрийте її корком (так щоб здавалося ніби повітря запечатане всередені неї), зв’яжіть в рядок такі самі пляшки навколо першої, ніби це повітряна куля, і пірнайте вниз на глибину купального басейну чи будь-якої іншої водойми з вашим винаходом.Оскільки пляшки сповнені повітря, ви можете собі уявити, яке це матиме у них велике бажання підніматись до поверхні?

Ви можете сісти на дні басейну зверху на ці пляшики тримаючи їхній рядок, і він буде діяти як робить гелій в повітрі.

Якщо стрімко відпустити рядок цих пляшок, то можна швидко піднятися до поверхні води. Ви бачите, що сталося..?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *